Najnowsze

Prognoza pogody na pięć dni: w ostatnim tygodniu zimy nie zabraknie śniegu

Najnowsze

Omenaa Mensah o pogodzie w najbliższej dobie
Omenaa Mensah o pogodzie w najbliższej dobie

Pogoda w nadchodzących dniach będzie zróżnicowana. Środa i czwartek zapowiadają się pogodne, słoneczne i ciepłe. Potem na początku weekendu powrócą opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Z czapkami i szalikami szybko się więc nie rozstaniemy.

Środa na ogól będzie pogodna. Wysoko w górach spadnie przelotny śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, północno-wschodni.

Czwartek: nawet 12 st. C

Na Suwalszczyźnie spadnie przelotny deszcz. Poza tym pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Piątek: powrót śniegu

Będzie pochmurno z przejaśnieniami. Miejscami wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Podkarpaciu do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje wiatr słaby i umiarkowany, z północy.

Sobota: opady tylko miejscami

Na północy spadnie deszcz i śnieg. W reszcie kraju pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 st. C na Pomorzu do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni.

Niedziela: brzydki ostatni dzień zimy

Czeka nas pochmurny dzień z opadami deszczu, a na Podlasiu deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu.

Autor: mar/jap / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości