Najnowsze

Prognoza pogody na dzisiaj: będzie ciepło, ale deszczowo. W części kraju zagrzmi

Najnowsze

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielę

Niedziela zapowiada się pochmurno, jednak miejscami pojawią się przejaśnienia. W większości kraju wystąpią opady deszczu. Miejscami spadnie do 15 litrów na metr kwadratowy deszczu. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Niedziela na ogół będzie pochmurna, jednak możemy też liczyć na przejaśnienia. Spodziewamy się też opadów - do 5-15 l/mkw, a na wschodzie i południowym wschodzie - burz.

Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 9 st. C na Wybrzeżu, 13 st. C w centrum kraju do 20 st. C na Lubelszczyźnie. Słaby i umiarkowany, a okresami dość silny, wiatr powieje z północnego zachodu i zachodu. Na Wybrzeżu możliwe są porywy do 60 km/h.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza wyniesie od 70 procent na południowym zachodzie do ponad 90 procent na północy kraju. Na wschodzie odczujemy ciepło, na północy i północnym zachodzie - chłód, a w pozostałych regionach - komfort termiczny. Pogoda w całym kraju niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę
Warunki biometeorologiczne w niedzielę

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami deszcz. Temp. maks. 15 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie w Warszawie około południa 993 hPa, spada.

TRÓJMIASTO

Zachmurzenie duże, okresami deszcz. Temp. maks. 9 st. C. Wiatr północny, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa 1009 hPa, spada.

POZNAŃ

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami deszcz. Temp. maks. 12 st. C. Wiatr północny, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa 999 hPa, spada.

WROCŁAW

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, możliwy deszcz. Temp. maks. 15 st. C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa 994 hPa, spada.

KRAKÓW

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami deszcz, możliwa burza. Temp. maks. 17 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w burzy silny. Ciśnienie około południa 979 hPa, spada.

Autor: zupi/map/wd/aw / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości