Prognoza pogody na dziś: zimny i pogodny dzień

[object Object]
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/23

Poniedziałek przyniesie aurę obfitującą w pogodne godziny, jednak w niektórych regionach z nieba czasem może poprószyć śnieg. Temperatura będzie oscylowała wokół zera stopni.

W ciągu dnia będzie pogodnie. Synoptycy prognozują jedynie na północy słabe, przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 stopni Celsjusza na wschodzie do 2 st. na zachodzie. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z południowego zachodu.

Warunki biometeorologiczne

Najwyższą wilgotność powietrza w ciągu dnia odnotujemy na północy Polski, wyniesie ona około 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się zróżnicowane - na północy niekorzystne, w pasie centralnym i na południu neutralne.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek
Warunki biometeorologiczne w poniedziałektvnmeteo.pl

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1009 hPa.

POZNAŃ

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 1 st. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 1011 hPa.

GDAŃSK

Przelotne opady śniegu. Termometry pokażą 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1020 hPa.

WROCŁAW

Pogodnie. Termometry pokażą 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1007 hPa.

KRAKÓW

Pogodnie. Termometry pokażą -1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 996 hPa.

Autor: anw,ao/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości