Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: w całym kraju mocno powieje

Najnowsze

Prognoza pogody na środę
TVN MeteoPrognoza pogody na środę

Środa okaże się nieprzyjemna. Będzie padać, a wiatr osiągnie w porywach nawet 60 kilometrów na godzinę.

W całym kraju pochmurno i deszczowo, jedynie na południowym wschodzie może się przejaśniać. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni na Suwalszczyźnie, przez 9 w centrum po 13 stopni na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach może osiągnąć 60 km/h.

Warunki biometeorologiczne

W całym kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Wpłyną na to m.in. opady deszczu i silny wiatr. Odczujemy chłód i wilgoć. Największa wilgotność powietrza będzie na południu, wyniesie więcej niż 90 proc, na północy zaś poniżej 80 proc.

Warunki biometeorologiczne w środę
Warunki biometeorologiczne w środęTVN Meteo

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

DZIEŃ: Niebo będzie pochmurne, pojawią się opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 9 st.C. Wiatr powieje z południowego zachodu, może osiągnąć do 60 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 997 hPa.

TRÓJMIASTO

DZIEŃ: Niebo będzie pochmurne, pojawią się opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 9 st.C. Wiatr w porywach osiągnie 60 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

POZNAŃ

DZIEŃ: Niebo będzie pochmurne, pojawią się opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 10 st. C. Wiatr powieje z południowego zachodu, umiarkowany, w porywach do 60 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 999 hPa.

WROCŁAW

DZIEŃ: Będzie pochmurnie i deszczowo. Termometry wskażą maksymalnie 13 st. C. Wiatr, umiarkowany i osiągający porywy do 50 km/h, powieje z południowego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 998 hPa.

KRAKÓW

DZIEŃ: Będzie pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Wiatr, w porywach do 50 km/h, powieje z południowego zachodu. Barometry wskażą w południe 990 hPa.

Autor: ao/rp,tm / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości