Prognoza pogody na dziś: sporo słońca, do 23 stopni Celsjusza

[object Object]
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/7

Zapowiada się pogodny poniedziałek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

W poniedziałek wystąpi zmienne zachmurzenie, miejscami będzie też słonecznie. Termometry pokażą od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu chwilami silniejszy, wiatr ze wschodu.

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność w ciągu dnia wyniesie około 60 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek
Warunki biometeorologiczne w poniedziałektvnmeteo.pl

Prognoza pogody dla wybranych miast

TRÓJMIASTO

Zachmurzenie małe i umiarkowane, na termometrach zobaczymy 17 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe wyniesie 1019 hPa.

KRAKÓW

Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura wzrośnie do 21 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 985 hPa.

POZNAŃ

Zachmurzenie małe i umiarkowane, termometry pokażą 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

WARSZAWA

Zachmurzenie małe i umiarkowane, na termometrach zobaczymy 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1004 hPa.

WROCŁAW

Pogodnie, temperatura wzrośnie do 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Ciśnienie w południe wyniesie 998 hPa i będzie spadać.

Autor: anw/rp / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Visualhunt (CC0 1.0)

Pozostałe wiadomości