Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: silny wiatr spotęguje odczucie chłodu

Najnowsze

Prognoza pogody na środę
TVN MeteoPrognoza pogody na środę

Środa zapowiada się pochmurno. Tylko chwilami niebo będzie się przejaśniać. Jak zapowiadają synoptycy powinniśmy być przygotowani na opady pod różną postacią - śniegu, śniegu z deszczem i deszczu.

W środę w całym kraju niebo będzie zachmurzone. Synoptycy prognozują opady śniegu, śniegu z deszczem lub samego deszczu.

Termometry wskażą od 2 st. C w Suwałkach do 7 st. C we Wrocławiu. Wiatr będzie wzmagać odczucie zimna, w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.

Ciężki dzień czeka między innymi meteopatów

Najniższa wilgotność powietrza odnotowana będzie na południowym-zachodzie Polski (poniżej 80 proc.), a najwyższa zaś na północy oraz na wschodzie kraju (powyżej 90 proc.).

Warunki biometeorologiczne w całym kraju będą niekorzystne.

Warunki biometeo na środę
Warunki biometeo na środęTVN Meteo

Prognoza pogody dla pięciu miast

TRÓJMIASTO

Pochmurno z przejaśnieniami. Opady śniegu i deszczu. Temperatura maksymalna 3 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie: 1017 hPa, waha się.

KRAKÓW

Pochmurno z przejaśnieniami. Przeloty śnieg. Temperatura maksymalna 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie w południe 991 hPa, spada, po południu zacznie rosnąć.

POZNAŃ

Pochmurno z przejaśnieniami. Przeloty śnieg. Temperatura maksymalna 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie: 1008 hPa, rośnie.

WARSZAWA

Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotny śnieg. (chwilami możliwy deszcz ze śniegiem). Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie: 1005 hPa, spada, po południu zacznie rosnąć.

WROCŁAW

Pochmurno z przejaśnieniami. Przeloty śnieg. Temperatura maksymalna 7 st. C Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie: 1006 hPa, rośnie.

Autor: mab/mk/rp / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości