Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: przez Polskę przejdzie niż. Obfite opady

Najnowsze

Prognoza pogody na czwartek
TVN MeteoPrognoza pogody na czwartek

W czwartek Polska znajdzie się w strefie opadów deszczu. Bądźcie ostrożni, w niektórych regionach może zagrzmieć. W najcieplejszym momencie dnia temperatura powietrza dojdzie do 26 st. C.

W większości regionów będzie deszczowo. Front będzie się przemieszczał w kierunku północno wschodnim, ale z biegiem godzin w regionach południowych i południowo zachodnich powinno się przejaśnić i przestać padać. W innych miejscach do 30 l/mkw. i popołudniowe burze.

Temperatura osiągnie od 16 st. C na Pomorzu do 26 st. C na Podkarpaciu.

Niekorzystny biomet

Warunki biometeorologiczne w całej Polsce będą niekorzystne. Wilgotność powietrza osiągnie bardzo wysoki poziom. W większości kraju subiektywnie odczujemy chłód, tylko na południowym-wschodzie warunki termiczne będą komfortowe.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartekTVN Meteo

Prognoza pogody dla wybranych miast

TRÓJMIASTO

Pochmurno. deszcz (10-30 l/mkw.). Temperatura maksymalna 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe 1006 hPa.

KRAKÓW

Przelotny deszcz i burza (10-20 l/mkw., opady i porywy wiatru 60-80 km/h). Temperatura maksymalna 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe 976 hPa.

POZNAŃ

Pochmurno, deszcz (10-30 l/mkw.). Temperatura maksymalna 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe 996 hPa, spada.

WARSZAWA

Przeważnie pochmurno. Opady deszczu (10-30 l/mkw.). Pod wieczór możliwe przejaśnienia. Temperatura maksymalna 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe 990 hPa.

WROCŁAW

Pochmurno, deszcz (10-30 l/mkw.). Temperatura maksymalna 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe 994 hPa, waha się.

Autor: AP/jap,map / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości