Prognoza pogody na dziś: pogodny i gorący dzień

[object Object]
Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl
wideo 2/11

Niedziela zapowiada się pogodnie. Będzie bardzo ciepło, a miejscami pojawi się upał. W niektórych regionach aura wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Przed nam pogodna, miejscami upalna niedziela. Na termometrach zobaczymy od 24 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu.

Warunki biometeorologiczne

Najwyższa wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na wschodzie kraju, wyniesie około 50 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku zachodnim. Na Warmii, Mazurach oraz wschodnich krańcach Polski będzie ciepło, w pasie od Pomorza, przez centrum, aż po Podkarpacie gorąco, a na Dolnym Śląsku upalnie. Warunki biometeorologiczne na Dolnym Śląsku okażą się niekorzystne, w pozostałych regionach odczujemy komfort termiczny.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 27 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1004 hPa.

POZNAŃ

Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 28 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1006 hPa.

GDAŃSK

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 25 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1016 hPa.

WROCŁAW

Pogodnie. Termometry pokażą 30 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

KRAKÓW

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 27 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 991 hPa.

Autor: kw,anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości