Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: pogodnie w większości kraju, do 19 stopni

Najnowsze

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl
wideo 2/4

Niedziela w wielu regionach przyniesie pogodną aurę. Lokalnie mogą pojawić się słabe opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 19 stopni Celsjusza.

Niedziela okaże się pogodna. Tylko na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie będzie pochmurno z rozpogodzeniami, początkowo mogą wystąpić słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 13 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 17 st. C w centrum kraju, do 19 st. C na zachodzie. Wiatr wschodni i południowo-wschodni powieje słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeorologiczne

Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na południowym wschodzie, wyniesie około 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku północnym. W przeważającej części kraju odczujemy ciepło, a na północnym wschodzie komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne, na wschodzie neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Prognoza pogody dl wybranych miast

WARSZAWA

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 15 st. C. Wiatr południowo-wschodni, powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 995 hPa.

TRÓJMIASTO

Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wschodni wiatr. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 1010 hPa.

POZNAŃ

Pogodnie. Termometry pokażą 19 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 997 hPa.

WROCŁAW

Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr wschodni. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 992 hPa.

KRAKÓW

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 17 st. C. Wiatr południowo-wschodni powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 980 hPa.

Autor: kw,anw/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości