Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: początek majówki z przelotnym deszczem

Najnowsze

Prognoza pogody na sobotę
TVN MeteoPrognoza pogody na sobotę

W całym kraju będzie przelotnie padać, jednak pojawią się przejaśnienia. W większości Polski temperatura przekroczy 10 stopni. Biomet okaże się niekorzystny.

W sobotę przelotne opady deszczu wystąpią w całej Polsce. Popada do 5 l/mkw. Miejscami może spaść do 6-7 l/mkw. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 8 st. C w Suwałkach, przez 10-11 w centrum, do 13 st. we Wrocławiu. Wiać będzie słabo i umiarkowanie, jedynie okresami silniej. Ciśnienie atmosferyczne będzie rosnąć.

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza najwyższa będzie w zachodniej części kraju, wyniesie tam powyżej 80 procent. W pozostałych regionach osiągnie nieco niższe wartości. W całej Polsce odczujemy chłód, a biomet będzie niekorzystny.

Warunki biometeorologiczne
Warunki biometeorologiczneTVN Meteo

Prognoza pogody dla wybranych miast:

TRÓJMIASTO

Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe 1013 hPa.

KRAKÓW

Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe 987 hPa.

POZNAŃ

Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 11 st. C Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie, w południe 1004 hPa, rośnie.

WARSZAWA

Pochmurno z przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 10 st. C . Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe 1002 hPa.

WROCŁAW

Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, W. Ciśnienie w południe 1002 hPa, rośnie.

Autor: AP, ao/map,aw / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości