Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: pochmurno i maksymalnie siedem stopni

Najnowsze

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl
wideo 2/24

W piątek lokalnie wystąpią opady deszczu i mżawki. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 stopni Celsjusza. W przeważającej części kraju odczujemy zimno, miejscami chłód.

Piątek będzie pochmurny z niewielkimi przejaśnieniami i mgłami. Na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie pojawią się opady mżawki i deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie wartość od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 stopni na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z południa.

Warunki biometeorologiczne

Największą wilgotność powietrza odczują mieszkańcy południa i wyniesie ponad 90 procent. Będzie się zmniejszać w kierunku północnym. W przeważającej części kraju odczujemy zimno, a na południowym zachodzie chłód. Biomet okaże się neutralny.

Warunki biometeorologiczne w piątek
Warunki biometeorologiczne w piątektvnmeteo.pl

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Powieje z południowego wschodu, słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach ciśnienie będzie wahać się w okolicy 1014 hPa.

POZNAŃ

Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą, że ciśnienie waha się w okolicy 1014 hPa.

GDAŃSK

Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z kierunku południowo-wschodniego. W południe ciśnienie będzie oscylować w okolicy 1026 hPa.

WROCŁAW

Pochmurno, temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1010 hPa, a ciśnienie będzie się wahać.

KRAKÓW

Pochmurno, temperatura maksymalna sięgnie maksymalnie 5 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie będzie oscylować w okolicy 1010 hPa.

Autor: kw,anw/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości