Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: miejscami przelotnie popada deszcz, do 19 stopni

Najnowsze

Prognoza pogody na środętvn24
wideo 2/21

W środę, pierwszy dzień maja, będą miejsca, w których pojawią się przelotne opady deszczu. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 stopni Celsjusza.

W środę wystąpi zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo wzrastające do dużego. Miejscami na zachodzie, wschodzie oraz w centrum kraju przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 stopni na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeorologiczne

W części północno-wschodniej kraju wilgotność powietrza wyniesie poniżej 60 procent. Będzie zwiększać się w kierunku południowo-zachodnim. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a biomet będzie korzystny.

Warunki biometeorologiczne w środętvnmeteo.pl

Prognoza pogody dla wybranych miast

TRÓJMIASTO

Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe odnotujemy 1007 hPa.

KRAKÓW

Pogodnie, termometry pokażą 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 977 hPa.

POZNAŃ

Pogodnie, po południu więcej chmur, możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 999 hPa.

WARSZAWA

Zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu możliwy przelotny deszcz, termometry pokażą maksymalnie 17 st. C.Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 993 hPa.

WROCŁAW

Zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu możliwy przelotny deszcz, temperatura maksymalna wyniesie 19 s. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Autor: dd,anw//rzw / Źródło: tvnmeteo.pl