Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: chwilami płatki śniegu. Do 5 st. C

Najnowsze

Prognoza pogody na niedzielę
TVN MeteoPrognoza pogody na niedzielę

Pogoda w części kraju będzie śnieżna. Tam, gdzie padać nie powinno, niebo zasnują chmury, więc chwil ze słońcem nie będzie wiele. Wszędzie temperatura zrobi się dodatnia.

Będzie pochmurno. Wystąpią również opady śniegu - słabo i przelotnie poprószy od południowego zachodu, przez centrum, do północnego wschodu kraju. Więcej śniegu spadnie w południowo-wschodniej Polsce, do 5 cm.

Temperatura wyniesie od 1 st. C wzdłuż wschodniej granicy i w Krakowie do 5 st. C w Szczecinie.

Warunki biometeorologiczne

Najniższą wilgotność powietrza odnotujemy w północno-zachodniej części kraju, będzie tam poniżej 80 proc. Dalej w kierunku południowo-wschodnim wilgotność będzie wzrastać, aż do wartości powyżej 90 proc. W całym kraju odczujemy zimno. Biomet neutralny wystąpi prawie w całym kraju. Tylko na południowym wschodzie warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne
Warunki biometeorologiczneTVN Meteo

Prognoza pogody dla wybranych miast

TRÓJMIASTO

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe 1030 hPa.

KRAKÓW

Pochmurno, słaby śnieg. Temperatura maksymalna 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe 995 hPa.

POZNAŃ

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie, w południe 1020 hPa, rośnie.

WARSZAWA

Pochmurno z przejaśnieniami. Okresami możliwy słaby przelotny śnieg. Temperatura maksymalna 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe 1015 hPa.

WROCŁAW

Pochmurno z przejaśnieniami. Możliwy słaby, przelotny śnieg. Temperatura maksymalna 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe 1016 hPa, rośnie.

Autor: AP/map / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości