Najnowsze

Prognoza pogody na czwartek: Będzie sypać i padać

Najnowsze

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartek

Prognoza pogody na czwartek przewiduje opady - śniegu, śniegu z deszczem i deszczu. Zabieli się przede wszystkim na wschodzie kraju. Temperatura sięgnie maksymalnie 5 st. Celsjusza.

W czwartek pogoda nie ulegnie diametralnej zmianie. Dzień upłynie pod znakiem opadów w całym kraju. Na zachodzie przydadzą się parasole. Według najnowszej prognozy pogody, opad deszczu, który w drodze na ziemię może marznąć, sięgnie 6-8 mm.

Jak pokazuje prognoza pogody, w centrum wraz z deszczem będzie padać śnieg, choć niewykluczone, że z nieba spadnie i biały puch. Natomiast na wschodzie i na południowym wschodzie po prostu poprószy. Tam, według synoptyków, może spaść do 5 cm śniegu.

Uważajmy na porywisty wiatr

Najchłodniej będzie na wschodzie Polski. W ciągu dnia temperatura maksymalna wyniesie od 0 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu, 2 st. C na Mazowszu do 5 st. C na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Z porognozy pogody wynika też, że dokuczy porywisty wiatr.

Zobacz szczegółowe prognozy dla miast: Pogoda dla Warszawy, Pogoda dla Poznania, Pogoda dla Krakowa, Pogoda dla Wrocławia, Pogoda dla Trójmiasta.

Biomet niekorzystny

W czwartek najwyższa wilgotność powietrza będzie na zachodzie kraju i przekroczy 90 procent. W województwach wschodnich wyniesie natomiast ok. 80 procent.

Pogoda nie będzie naszym sprzymierzeńcem. W całym kraju biomet będzie niekorzystny.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartek

Autor: adsz,map/rs / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości