Najnowsze

Powódź w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. "Tego się nie spodziewałem"

Najnowsze

[object Object]
Samochody z trudem pokonują ulicę w Abu ZabiKontakt 24/Janusz
wideo 2/2

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich gwałtowna pogoda doprowadziła do powodzi błyskawicznych. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie, na którym widać, jak deszcz utrudnił przejazd przez ulice.

Obfite opady deszczu nawiedziły Zjednoczone Emiraty Arabskie w piątek wieczorem. Woda na ulicach sięgała do kostek. Niektóre drogi zostały zamknięte.

Port lotniczy Dubaj, będący międzynarodowym lotniskiem z jedną z największych liczb pasażerów na świecie, musiał odwołać, opóźnić lub przekierować w sobotę część lotów. Fragment pasa startowego na lotnisku został podtopiony.

Czerwone alerty

Narodowe Centrum Meteorologii wydało dla części kraju ostrzeżenia najwyższego stopnia przed niebezpieczną pogodą i zaapelowało o szczególną ostrożność. Najtrudniejsza sytuacja zapanowała w północno-wschodnich regionach kraju. Położona jest tam stolica kraju Abu Zabi i największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Dubaj.

W niedzielę pogoda ma się poprawić, jednak meteorolodzy zapowiadają, że spadająca temperatura może spowodować opady śniegu na obszarach górskich.

WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? PODZIEL SIĘ TYM Z NAMI!

Reporter 24 Janusz wysłał film pokazujący, jak samochody z trudem przejeżdżają przez zalaną ulicę w okolicach Abu Zabi. - Tego się nie spodziewałem - powiedział.

Autor: ps / Źródło: thenational.ae, Reuters

Pozostałe wiadomości