Najnowsze

Polska praży się na plaży

Najnowsze

Tłumy plażowiczów w Pobierowie

Wtorkowa pogoda rozpieszczała turystów wypoczywających na plażach zachodniego Pomorza. – Na plaży rajska sielanka! Gry i zabawy, tańce, siatkówka, lody i piłki i latawce. Dla każdego coś innego – relacjonuje Tomasz_Stolz, autor serwisu fotorelacja.com.

- Po nieco chłodniejszym poniedziałku, wtorek rozpieszcza upałami. Na plaży w Pobierowie wyraźnie czuć unoszący się w powietrzu przyjemny zapach olejków do opalania. Dobrze widać, kto dopiero przyjechał, a kto ma już za sobą kilka dni pobytu na Wybrzeżu Rewalskim. Odcienie skóry od biurowej bieli, poprzez indiańską czerwień, po czekoladowy brąz – Polacy są bardzo różni i mienią się kolorami, co doskonale widać na plaży - relacjonuje @Tomasz_Stolz.

Kontakt24/@ Tomasz Stolz
Kontakt24/@ Tomasz Stolz
Kontakt24/@ Tomasz StolzKontakt24/@Tomasz
Kontakt24/@ Tomasz Stolz
Kontakt24/@ Tomasz Stolz
Kontakt24/@ Tomasz Stolz
Kontakt24/@ Tomasz Stolz

- Temperatura powietrza w cieniu wynosi we wtorek 26 st. C, w słońcu 37 st. C, na niebie głęboki błękit, a pod nim Bałtyk rozgrzany do 20 st. C! Stan morza 0 stopni w skali Beauforta. Na plaży rajska sielanka! Gry i zabawy, tańce, siatkówka, ciepłe naleśniki, zimna kawa, lody, popcorn, chłodne piwo, piłki i latawce – dla każdego coś innego! Przede wszystkim jednak czyste i piękne plaże wybrzeża Bałtyku! Tu drobnoziarnisty piasek ma jasny kolor, a woda w morzu pierwszą klasę czystości. Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają wykwalifikowani ratownicy - dodaje @Tomas_Stolz.

Autor: usa//aq / Źródło: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości