Połącz tankowanie samochodu z pomaganiem

Źródło:
Circle K
Circle KPołącz tankowanie samochodu z pomaganiem

Przygotowanie samochodu, a tym samym zadbanie o komfort i bezpieczeństwo jazdy zimą nie powinno ograniczać się do wymiany opon czy użycia dodatkowych kosmetyków. Warto pamiętać, że na niskie – nie tylko ujemne – temperatury szczególnie narażone bywają samochodowe silniki. Na stacjach Circle K możemy zadbać o ich odpowiednią pracę i jednocześnie wypić kawę z mocą pomagania. Szczegóły w dalszej części artykułu!

Zadbaj o samochód na mrozie

Nie od dziś wiadomo, że warunki atmosferyczne potrafią zaskoczyć drogowców. Dlatego na niektóre pory roku lepiej przygotować się odpowiednio wcześniej. Wspomniana przez nas wymiana opon na zimowe czy odpowiednie kosmetyki mogą zwiększyć komfort poruszania się autem zimą. Niebagatelny wpływ na to może mieć również paliwo zimowe. Na stacjach Circle K są to specjalne wersje flagowych produktów miles PLUS oraz miles. Dostępne są w różnych wersjach, co na pewno ucieszy szerokie grono kierowców. Co możemy zatankować w okresie zimowym na stacjach Circle K?

• Benzyna zimowa miles PLUS® 95 to zimowa odmiana benzyny, która charakteryzuje się skuteczną ochroną silnika, zwiększa jego wydajność, a dzięki dodatkom uszlachetniającym wydłuża jego żywotność.

• Benzyna zimowa miles® 95 spełnia wszystkie wymogi dotyczące zimowych gatunków benzyn, a dzięki dodatkom w niej zawartym pomaga w optymalnym spalaniu paliwa oraz chroni silnik przed tworzeniem się osadów.

Rzecz jasna oferta, z której obecnie możemy skorzystać na Circle K się nie zamyka. Jak dobrze nam wiadomo na zimową aurę szczególnie narażone są silniki diesla, dlatego również dla posiadaczy tego typu samochodów przygotowano odpowiednie mieszanki oleju napędowego.

• Zimowy miles® PLUS diesel to olej napędowy, który nie tylko spełnia wymogi jakościowe typowe dla paliw zimowych, ale także wydłuża żywotność silnika, zwiększa jego wydajność i pomaga usunąć zanieczyszczenia. Twój samochód wybrałby właśnie to paliwo!

• Zimowy miles® diesel to olej napędowy, który dzięki zawartości dodatków utrzymuje czystość silnika. Chroni go także przez korozją i zużyciem, a rozruch silnika staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Co jeśli jeździmy samochodem na autogaz? Bez obaw! W ofercie stacji Circle K znajduje się SupraGas LPG zimowy, który jest specjalną mieszanką z większą zawartością propanu, dzięki czemu przepływ paliwa jest niezakłócony, a silnik pracuje równomiernie i wydajnie.

Połącz tankowanie samochodu z pomaganiemCircle K

Pyszna kawa z mocą pomagania

Oczywiście tankowanie samochodu, zwłaszcza w dłuższych trasach – gdy na przykład zmierzamy razem z pociechami do zimowego kurortu na długo wyczekiwane ferie – to także okazja do tego, by chwilę odpocząć i nabrać energii. Wiele osób stawia wtedy na kawę. Warto po nią sięgnąć szczególnie teraz, ponieważ Circle K już po raz trzeci rozpoczęło akcję „Pyszna kawa z mocą pomagania”. Od każdej zakupionej do 20 lutego kawy z kartą programu EXTRA 10% zysku zasili budżet Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i wesprze działalność telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

Od ponad 13 lat pod numerem 116 111 zespół odpowiednio wykwalifikowanych ekspertów oraz ekspertek udziela całodobowo, w pełni anonimowo niezbędnej pomocy dzieciom i młodzieży do 18 roku życia. Działalność takich inicjatyw jest szczególnie ważna obecnie, z czego zdaje sobie sprawę zespół fundacji – w zeszłym roku telefonicznych porad udzielano również w języku ukraińskim. Niestety, organizacje pozarządowe takie jak FDDS nie przetrwałyby bez zewnętrznego wsparcia, także ze strony biznesu. Dlatego warto pamiętać o tych firmach, które także w trudniejszych chwilach stają na wysokości zadania.

Wsparcie dla telefonu zaufania Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska wyjaśnia tak: „Szczególnie w tym wymagającym czasie nie chcemy pozwolić na to, aby dzieci i młodzież w kryzysie nie otrzymały specjalistycznej pomocy. W ostatnich miesiącach doszły kolejne powody, które mogą negatywnie wpływać na ich dobrostan – trudna sytuacja gospodarcza czy strach i niepokój związany z wojną w Ukrainie”.

Warto także zdawać sobie sprawę, że 10% zysku przekazanych fundacji na telefon zaufania przekłada się na realną pomoc – w zeszłym roku dzięki poprzedniej edycji akcji „Pyszna kawa z mocą pomagania” sfinansowano ponad 1000 godzin pomocy dla dzieci i młodzieży! Jednym słowem, na stacjach Circle K możemy – aż do 20 lutego – połączyć przyjemne z pożytecznym, wszystko dzięki tej właśnie akcji.

Źródło: Circle K

Źródło zdjęcia głównego: Circle K

Pozostałe wiadomości