Pogoda na dziś: poniedziałek na ogół pogodny, lokalnie może się zachmurzyć

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 06.09

Pogoda na dziś przyniesie nam brak opadów, choć miejscami może momentami zrobić się pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Pogoda na dziś zapowiada się pogodnie. W ciągu dnia na północy może wystąpić więcej chmur. Temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 18 st. C w centrum kraju, do 23 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr powieje ze wschodu i południowego wschodu, słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek, 06.09

Największa wilgotność powietrza wystąpi na krańcach północnych i południowych Polski. Odczujemy komfort termiczny, a pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 06.09
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 06.09tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 17 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje ze wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Najpierw pogodnie, po południu pojawi się więcej chmur. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. W południe ciśnienie sięgnie 1026 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Najpierw będzie pogodnie, po południu zacznie się chmurzyć. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zrobi się pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Będzie pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 18 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje ze wschodu. W południe barometry pokażą 998 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości