Najnowsze

Pogoda na pięć dni: teraz ciepło i słońce, później wróci deszcz

Najnowsze

Prognoza pogody na kolejne dni
Prognoza pogody na kolejne dnitvn24
wideo 2/15

Kolejne dni będą pogodne i ciepłe, zwłaszcza jak na grudzień. Miejscami na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni. Pod koniec tygodnia w prognozach widać zmianę w pogodzie - spodziewamy się deszczu, będzie też chłodniej.

W czwartek o poranku w całym kraju możemy spodziewać się mgieł i silnych zamgleń. Później będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Rzeszowszczyźnie. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

SPRAWDŹ TEŻ: SYNOPTYK O POGODZIE NA ŚWIĘTA

Nawet 13 stopni

W piątek w całym kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Południowy, umiarkowany i dość silny wiatr w porywach będzie osiągał do 60 kilometrów na godzinę.

Sobota zapowiada się pogodnie na wschodzie kraju. W pozostałych regionach przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na piątek i sobotętvnmeteo.pl
Temperatura w ciągu kolejnych dni (Ventusky.com)
Temperatura w ciągu kolejnych dni (Ventusky.com)Ventusky.com

Więcej deszczu

W niedzielę pogodnie będzie na południu Polski. Poza tym możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy.

Poniedziałek będzie pochmurny w całym kraju, prognozowane są też ciągłe opady deszczu. Termometry pokażą od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda na niedzielę i poniedziałektvnmeteo.pl
Prognozowane opady w ciągu kolejnych dni (Ventusky.com)
Prognozowane opady w ciągu kolejnych dni (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: dd/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Clem Onojeghuo/Unsplash.com/Ventusky.com

Pozostałe wiadomości