Najnowsze

Pogoda na jutro: wtorek przyniesie przelotne opady deszczu. Lokalnie zagrzmi

Najnowsze

Pogoda na noc 19/20.07
tvnmeteo.plPogoda na noc 19/20.07

Pogoda na jutro zapowiada się następująco: będzie pochmurno, w całym kraju możliwe są przelotne opady deszczu i burze. Termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie Celsjusza.

Pogoda na noc: synoptycy prognozują pogodą aurę. Miejscami w całym kraju możliwe są słabe opady deszczu. Mocniej popada na Podhalu. Temperatura minimalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Ziemi Lubuskiej i 13 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 16 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

Pogoda na jutro - wtorek, 20.07

Pogoda na jutro: zachmurzenie małe i umiarkowane. W Małopolsce i na Podhalu możliwe są burze, podczas których spadnie do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy, a wiatr w porywach rozpędzi się do 60-80 kilometrów na godzinę. W całym kraju lokalnie mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20 st. C na Ziemi Lubuskiej do 24 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu.

Prognoza pogody na wtorek 20.07
Prognoza pogody na wtorek 20.07tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne we wtorek 20.07

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeo we wtorek 20.07
Warunki biometeo we wtorek 20.07tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane, niewykluczony słaby, przelotny deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 21 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1015 Pa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. O północy barometry pokażą 985 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie zmienne, przelotny deszcz i burza. Podczas wyładowań spadnie do 10-20 l/mkw., a porywy wiatru sięgną 80 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 986 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie małe i umiarkowane, niewykluczony przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane, niewykluczony słaby, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie, możliwy przelotny deszcz. Termometry pokażą 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie o północy sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie, możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Autor: anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości