Najnowsze

Pogoda na jutro - wtorek 09.11. Chłodno, lokalne opady deszczu

Najnowsze

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 09.11

Pogoda na jutro. We wtorek deszcz pojawi się tylko miejscami, a opady będą miały zanikający charakter. Na przeważającym obszarze kraju czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry w najcieplejszej chwili dnia wskażą od 3 do 11 stopni Celsjusza.

Niż Rudolf przemieszcza się w głąb Rosji, a wraz z nim odejść ma front chłodny z opadami deszczu. W ciągu najbliższej doby Polska będzie pod wpływem układu wysokiego ciśnienia z centrum wędrującym znad Niemiec w stronę wschodniej części kraju. Z północy napłynie chłodne powietrze pochodzenia arktycznego, dlatego nocą temperatura spadnie poniżej 0 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc z poniedziałku na wtorek 08/09.11

Nocą będzie pochmurno z przemieszczającymi się z centrum na południe kraju opadami deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. W górach pojawią się opady deszczu ze śniegiem. Na północy kraju można spodziewać się rozpogodzeń i przejaśnień. Temperatura minimalna wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie północno-wschodni, tylko na południu zachodni, słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na wtorek 09.11

Dzień upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia, jedynie na południowym wschodzie będzie duże z zanikającymi opadami deszczu do 3 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie, przez 8 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje północno-wschodni, skręcający od zachodu na południowy, słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo we wtorek 09.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 60-80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami, początkowo słabe opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1011 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1018 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura spadnie minimalnie do -1 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1030 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami, początkowo słabe opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1019 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura spadnie minimalnie do 7 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Powieje wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1015 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami, początkowo słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1004 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości