Najnowsze

Pogoda na jutro - środa 22 września. Pochmurno z przejaśnieniami. Miejscami popada deszcz

Najnowsze

Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 24/25.10
Pogoda na noc 24/25.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro - 22.09

Pogoda na jutro: środa 22.09 przyniesie duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 9 do 17 stopni Celsjusza.

W nocy z wtorku na środę od północnego zachodu Polska dostanie się pod wpływ płytkiej zatoki niżowej ze słabo zaznaczonym frontem atmosferycznym. Strefa frontowa w ciągu nocy stopniowo obejmie zachodnią połowę kraju, aby nad ranem dotrzeć do gór i w kolejnych godzinach przemieścić się dalej na południowy wschód. W ciągu dnia strefa opadów frontowych zaznaczy się jedynie na krańcach południowych, ale słabe opady o charakterze przelotnym mogą się pojawić także w centralnej części kraju.

Pogoda na noc 21/22.09

W nocy początkowo na północnym zachodzie, na następnie w całym pasie zachodnim i miejscami w centrum, będzie pochmurno z opadami deszczu o sumie 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze kraju wystąpi duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Lokalnie pojawią się mgły i zamglenia. Temperatura minimalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 8 st. C w centrum kraju, do 12 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na noc z wtorku na środę
Pogoda na noc z wtorku na środętvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa 22.09

Środa przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Na południu i lokalnie w centrum kraju prognozuje się opady deszczu o sumie 5-10 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 9 st. C na Suwalszczyźnie, przez 13 st. C w centrum kraju, do 17 st. C na Pomorzu Zachodnim. Północno-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo w środę 22.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą przeważnie neutralne, tylko na południowym zachodzie kraju niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przelotnymi opadami deszczu do 5 l/mkw. Na termometrach zobaczymy 9 st. C. Powieje północno-zachodni i zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1023 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami, rano możliwy jest słaby, przelotny opad deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 14 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1023 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Powieje słaby wiatr z zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Wiatr z północny będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1013 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie duże ze słabymi przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z przelotnymi opadami deszczu w drugiej części nocy. Na termometrach zobaczymy 7 st. C. Wiatr zachodni, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 993 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

 anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości