Najnowsze

Pogoda na jutro: sobota będzie pochmurna, zagrzmi

Najnowsze

Pogoda na noc 02.07/03.07tvnmeteo.pl
wideo 2/5

Pogoda na jutro będzie pochmurna i deszczowa. Miejscami może zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 24 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc: na niebie wystąpi zachmurzenie zmienne. W pasie dzielnic północnych i centralnych pojawi się przelotny deszcz do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze kraju będzie na ogół bez opadów. Temperatura minimalna sięgnie od 13 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku do 17 st. C na Podlasiu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu.

Ostrzeżenia IMGW: burze i intensywne opady

Pogoda na jutro - sobota, 03.07

Pogoda na jutro: zachmurzenie umiarkowane i duże. W pasie dzielnic północnych i centralnych wystąpią przelotne opady deszcz i burze (z opadami rzędu 10-20 l/mkw., i porywami wiatru 60-80 kilometrów na godzinę). Temperatura maksymalna wyniesie od 20 st. C na Dolnym Śląsku do 24 st. C na Podlasiu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu.

Pogoda na sobotę 03.07tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne na sobotę

W całym kraju wilgotność powietrza utrzyma się w okolicach 90 procent. Odczujemy komfort termiczny, a biomet będzie niekorzystny.

Warunki biometeo w sobotę 03.07tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura minimalna sięgnie 16 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Przelotny deszcz i burze (z opadami o sumie 10-30 l/mkw. i porywami wiatru 60-80 km/h). Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1011 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. O północy barometry wskażą 985 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 983 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Termometry pokażą minimum 17 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. Ciśnienie w południe sięgnie 1002 Pa.

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy minimum 16 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. O północy barometry pokażą 998 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Są szanse na pojawienie się burzy, której towarzyszyć będą opady rzędu 10-20 l/mkw. i porywy wiatru do 80 km/h. Temperatura minimalna sięgnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 998 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 999 hPa.

Autor: kw/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock