Najnowsze

Pogoda na jutro: poniedziałek będzie pochmurny, miejscami zagrzmi

Najnowsze

Pogoda na noc 1/2.08tvnmeteo.pl
wideo 2/5

Pogoda na jutro, czyli poniedziałek 2.08, upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Miejscami też się rozpogodzi. Poza tym wystąpią opady deszczu oraz burze. Termometry pokażą maksymalnie 25 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc przyniesie zachmurzenie umiarkowane i duże. Na Śląsku i w Wielkopolsce powinno być bez opadów. Poza tym pojawi się przelotny deszcz i burze (opady rzędu 10-20 litrów wody na metr kwadratowy, porywy osiągające 60-80 kilometrów na godzinę). Na termometrach zobaczymy minimalnie od 13 stopni Celsjusza na Pomorzu do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, zachodni i północno-zachodni wiatr.

Pogoda na jutro - poniedziałek, 2.08

Pogoda na jutro zapowiada się następująco: poniedziałek 2.08 będzie na ogół pochmurny, miejscami się wypogodzi. Poza tym pojawią się opady deszczu do 20 l/mkw., a w strefie frontu atmosferycznego, czyli od Podlasia, przez centrum, po Śląsk możliwe są burze z opadami rzędu 20 l/mkw. i porywami wiatru do 80 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie od 20 st. C na Pomorzu do 25 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, zachodni wiatr.

Prognoza pogody na poniedziałek 2.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek, 2.08

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 2.08tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotnie popada deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie będzie zmienne z opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 20 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W Gdańsku w południe barometry pokażą 1007 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie zmienne, wystąpią przelotne opady deszcz i burze, podczas których spadnie do 10-30 l/mkw., a porywy wiatru osiągną 60-80km//h. Na termometrach zobaczymy 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu i północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 977 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Wystąpi zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wzrośnie do 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 981 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni wiatr. O północy barometry pokażą 996 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie zmienne, wystąpi przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie będzie duże, pojawią się opady deszczu. Termometry pokażą 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu i północnego zachodu. O północy na barometrach zobaczymy 992 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Na ogół pochmurno z przelotnym deszczem i burzą. Możliwe są opady nawet o sumie do 20 l/mkw., porywy wiatru rozpędzą się do 60-80 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe sięgnie 996 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurnie, temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni wiatr. O północy barometry pokażą 994 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Na ogół pochmurno z przelotnym deszczem i burzą, podczas których możliwe są opady o sumie nawet 20 l/mkw. Porywy wiatru osiągną prędkość do 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 997 hPa.

Autor: anw,dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock