Najnowsze

Pogoda na jutro - poniedziałek 27.09 przyniesie miejscami przelotny deszcz i burze

Najnowsze

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 23/24.10
Pogoda na noc 23/24.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 27.09

Pogoda na jutro, czyli poniedziałek 27.09 upłynie na ogół pod znakiem pogodnej aury. Miejscami przelotnie popada deszcz i zagrzmi. Termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie Celsjusza.

Polska pozostaje w zasięgu wyżu znad Finlandii, jednak w ciągu najbliższej doby zachodnie regiony kraju dostaną się pod wpływ niżu znad Islandii i w strefie frontu atmosferycznego z przelotnym deszczem. Z południowego zachodu napływa ciepłe, łagodne powietrze.

Pogoda na noc 26/27.09

W nocy z niedzieli na poniedziałek wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Miejscami, a szczególnie na wschodzie kraju, będzie mglisto. Temperatura minimalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 10 st. C w centrum kraju, do 15 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na noc 26/27.09
Pogoda na noc 26/27.09tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - poniedziałek 27.09

Poniedziałek przyniesie pogodną aurę, tylko na zachodzie prognozuje się wzrost zachmurzenia do dużego. Na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej oraz w Sudetach wystąpią przelotne opady deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Pod wieczór możliwe są burze. Termometry pokażą maksymalnie od 15 st. C na Suwalszczyźnie, przez 19 st. C w centrum kraju, do 24 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Południowo-wschodni i wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy.

Prognoza pogody na poniedziałek 27.09
Prognoza pogody na poniedziałek 27.09tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w poniedziałek 27.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. Niemal wszędzie odczujemy komfort termiczny, tylko na północnym wschodzie chłód. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na zachodzie kraju, przechodzące w neutralne, a w pasie centralnym i na wschodzie korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 27.09
Warunki biometeo w poniedziałek 27.09tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie, temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 18 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe barometry pokażą 1009 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy 8 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1023 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1023 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie, temperatura maksymalna sięgnie 22 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami powieje silniej. W południe barometry pokażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami będzie wiał silniej. W południe ciśnienie wyniesie 992 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 27.09
Warunki drogowe w poniedziałek 27.09tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości