Najnowsze

Pogoda na jutro - piątek 17 września z przelotnym deszczem w niemal całym kraju

Najnowsze

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro - 17.09

Pogoda na jutro, czyli piątek 17.09, przyniesie pochmurną aurę i opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 15 do 20 stopni.

W nocy z czwartku na piątek przelotny deszcz wystąpi we wschodniej części kraju. Miejscami spadnie ponad 10 litrów wody na metr kwadratowy w czasie 12 godzin. W pozostałych regionach będzie pogodnie, choć miejscami możliwe są słabe opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Pomorzu Gdańskim do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni wiatr.

Pogoda na jutro - piątek 17 września

Piątek przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Miejscami, w ciągu 12 godzin, spadnie do 10 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 15 st. C na Pomorzu do 20 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeo - piątek 17 września

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. W całym kraju będzie chłodno, a pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami, wystąpi przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 15 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1011 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami, popada przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy 16 st. C.  Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 981 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami, prognozuje się przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 981 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno z przelotnym deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C.  Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. W południe barometry pokażą 997 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C.  Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie o północy sięgnie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 998 hPa. 

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości