Najnowsze

Pogoda na jutro: niedziela z powrotem upału i burz

Najnowsze

Prognoza pogody na noc 24/25.07tvnmeteo.pl
wideo 2/5

Pogoda na jutro: niedziela 25.07 przyniesie powrót burzowej i upalnej aury. Na termometrach zobaczymy nawet do 30 stopni Celsjusza. W części kraju pojawią się burze z ulewnym deszczem i porywistym wiatrem. Sprawdź, co szykuje pogoda na niedzielę.

Szykuje się zmiana pogody. Pogodny wyż, który przez kilka dni zapewniał nam stabilną aurę, powoli odsuwa się na wschód Europy, a z zachodu do Polski wkroczy wilgotne powietrze, które niesie ze sobą niż przesuwający się nad Morzem Północnym.

Pogoda na noc - 24/25.07

Pogoda na noc: noc zapowiada się pogodnie i bez opadów z wyjątkiem Sudetów, gdzie rano jest możliwy słaby deszcz. Temperatura minimalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza na Warmii, Mazurach i Podlasiu do 17 st. C na zachodzie i południu kraju. Wiatr będzie słaby, powieje z południowego wschodu.

Pogoda na jutro - niedziela, 25.07

Pogoda na jutro: w niedzielę 25.07 poranek będzie dość pogodny. W ciągu dnia nad zachodnią i południową Polską będzie przemieszczać się strefa przelotnych opadów deszczu i burz, które mogą być gwałtowne. Zjawiskom mogą towarzyszyć opady w granicach 20-30 litrów wody na metr kwadratowy oraz porywy wiatru rzędu 70-80 kilometrów na godzinę. Pod koniec dnia opady mogą dotrzeć do centrum, między innymi do województwa łódzkiego. Przez cały dzień słoneczna i bezdeszczowa pogoda utrzyma się we wschodniej połowie kraju. Na termometrach zobaczymy od 27 st. C w Suwałkach i Białymstoku do 30 st. C w Zielonej Górze, Katowicach i Kielcach. Wiatr, z wyjątkiem burz, będzie słaby i umiarkowany. Nadciągnie z południowego wschodu.

Prognoza pogody na niedzielę 25.07tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w niedzielę - 25.07

Wilgotność powietrza w niedzielę będzie najniższa na północnym wschodzie, w granicach 50 procent. Wzrośnie w kierunku południowo-zachodnim, dochodząc do około 80 procent. W całej Polsce odczujemy gorąco. W części zachodniej biomet okaże się niekorzystny. W pozostałych regionach zapowiada się neutralny bądź korzystny.

Warunki biometeo w niedzielę 25.07tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 16 st. C Wiatr będzie słaby, z południowego wschodu. Ciśnienie stabilne, o północy wyniesie 1001 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Będzie pogodnie i bez opadów. Temperatura maksymalna osiągnie 29 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. Ciśnienie stabilne, w południe dojdzie do 1000 hektopaskali.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie i bez opadów. Termometry pokażą 15 st. C Wiatr okaże się słaby, nadciągnie z południowego wschodu, a ciśnienie stabilne - o północy barometry wskażą 1015 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Będzie pogodnie i bez opadów. Temperatura maksymalna dojdzie do 28 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu, a ciśnienie okaże się stabilne - w południe barometry pokażą 1015 hektopaskali.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie i bez opadów. Temperatura osiągnie minimalnie 17 st. C. Powieje słaby wiatr z południowego wschodu, a ciśnienie okaże się stabilne - osiągnie o północy 1005 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Poznań

Rano będzie pogodnie i bez opadów, a po południu możliwe są przelotne opady deszczu i burze, które mogą być gwałtowne (opady 20-30 l/mkw., a porywy wiatru 70-80 km/h). Temperatura wzrośnie maksymalnie do 29 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu, a ciśnienie będzie stabilne - w południe wyniesie 1005 hektopaskali.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie i bez opadów. Termometry pokażą minimalnie 17 st. C .Z południowego wschodu powieje słaby wiatr, a ciśnienie okaże się stabilne - barometry o północy pokażą 1001 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Wrocław

Rano będzie pogodnie i bez opadów, a po południu możliwe są przelotne opady deszczu i burze, które mogą być gwałtowne (w nich opady rzędu 20-30 l/mkw. wraz z porywami wiatru w granicach 70-80 km/h). Temperatura wzrośnie maksymalnie do 29 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany z południowego wschodu, a ciśnienie stabilne - w południe wyniesie 1000 hektopaskali.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 16 st. C Wiatr będzie słaby, powieje z południowego wschodu, a ciśnienie okaże się stabilne - o północy barometry wskażą 987 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Kraków

Rano będzie pogodnie, nie powinno padać. Po południu prognozowane są przelotne opady deszczu i burze, które mogą być gwałtowne. Należy przygotować się na opady rzędu 20-30 l/mkw. oraz porywy wiatru dochodzące do 70-80 km/h. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 29 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. W południe barometry wskażą 986 hektopaskali.

Autor: //dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock