Najnowsze

Pogoda na jutro: niedziela miejscami burzowa, do 27 stopni

Najnowsze

Pogoda na noc 21/22.08
Pogoda na noc 21/22.08tvnmeteo.pl
wideo 2/5

Pogoda na jutro zapowiada się bardzo ciepło. W zachodniej części Polski prognozowane są burze z silniejszymi opadami i porywistym wiatrem. Na termometrach zobaczymy do 27 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc: na ogół pogodnie. Lokalnie mogą pojawiać się mgły i zamglenia. Temperatura minimalna sięgnie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr. W strefie brzegowej okresami może być umiarkowany.

Pogoda na niedzielę 22.08

Pogoda na jutro: zachmurzenie zmienne. Do zachodniej części kraju wkroczy front atmosferyczny z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Wyładowaniom towarzyszyć będą opady rzędu 10-30 litrów wody na metr kwadratowy i porywy wiatru do 60-80 kilometrów na godzinę. Przelotny deszcz prognozowany jest także w rejonie Zatoki Gdańskiej. Temperatura maksymalna wyniesie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słabo ze zmiennych kierunków, z przewagą południowo-wschodniego.

Prognoza pogody na niedzielę 22.08
Prognoza pogody na niedzielę 22.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w niedzielę 22.08

Najwyższa wilgotność powietrza pojawi się na zachodzie kraju. Na krańcach północno-wschodnich odczuwać będziemy komfort termiczny, w centrum zrobi się ciepło, zaś na zachodzie wilgoć i upał. W większości kraju biomet będzie neutralny, zaś na zachodzie niekorzystny.

Warunki biometeo na niedzielę 22.08
Warunki biometeo na niedzielę 22.08tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Powieje słaby i zmienny wiatr. W południe barometry pokażą 1019 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimum 13st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy osiągnie 990 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Powieje słabo z południowego zachodu. W południe ciśnienie sięgnie 987 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Zachmurzenie zmienne. Temperatura minimalna sięgnie 13 st. C. Słaby wiatr powieje z południowego wschodu. O północy ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie zmienne, oprócz tego pojawić się mogą przelotny deszcz i burze z opadami do 10-30 l/mkw. i porywami wiatru do 80 km/h. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje słaby wiatr z południowego wschodu. W południe barometry wskażą 1006 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 11 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo. O północy na barometrach zobaczymy 1006 hPa

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie zmienne. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Barometry pokażą w południe 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie zmienne. Temperatura minimalna sięgnie 15 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby. O północy na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie zmienne. Wystąpią przelotny deszcz i burze z opadami o sumie do 10-30 l/mkw. i porywami wiatru do 80 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 27 st. C. Słabo powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 1001 hPa.

Autor: kw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości