Najnowsze

Pogoda na jutro - niedziela 26.09. Pochmurno z przejaśnieniami

Najnowsze

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 19/20.10
Pogoda na noc 19/20.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 26.09

Pogoda na jutro, czyli niedziela 26.09, zapowiada się pochmurna z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

Noc z soboty na niedzielę upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. W centrum popada słaby deszcz, lokalnie możliwe są mgły. Temperatura minimalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby, wiatr ze zmiennych kierunków.   

Pogoda na jutro - niedziela 26.09

Niedziela przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie od 16 st. C na Podlasiu do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, na ogół z południowego wschodu.

Prognoza pogody na niedzielę 26.09
Prognoza pogody na niedzielę 26.09tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - niedziela 26.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę 26.09
Warunki biometeo w niedzielę 26.09tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 18 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1022 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy 11 st. C. Wiatr słaby, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 991 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie wiał słabo. W południe barometry pokażą 990 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami, możliwy opad deszczu. Termometry pokażą 12 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami, możliwy słaby deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Zachodni i północno-zachodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy sięgnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane i duże. Termometry pokażą maksymalnie 19 st. C. Wiatr słaby, będzie wiał z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

 Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 12 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W południe barometry pokażą 1004 hPa. 

Warunki drogowe w niedzielę 26.09
Warunki drogowe w niedzielę 26.09tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości