Pogoda na jutro: czwartek przyniesie nieznośny żar

Pogoda na noc 07/08.07
Pogoda na noc 07/08.07
tvnmeteo.pl
tvnmeteo.plPogoda na noc 07/08.07

Prognoza pogody na jutro pokazuje, że w części kraju możliwe jest nawet 35 stopni Celsjusza. Pojawią się też burze z ulewnym deszczem i silnym wiatrem. Sprawdź, co przyniesie pogoda w czwartek na tvnmeteo.pl.

Pogoda na noc: na wschodzie i południowym wschodzie kraju będzie pogodnie. Poza tym synoptycy zapowiadają zachmurzenie umiarkowane i duże oraz przelotne opady deszczu do 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Początkowo na Pomorzu, Kujawach i w Wielkopolsce możliwe są burze z opadami do 20 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy minimalnie od 12 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim, przez 18 st. C w centrum kraju, po 21 st. C na Mazowszu. Wiatr będzie południowo-wschodni, tylko na zachodzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. W burzach silny, jego prędkość może osiągać do 80 kilometrów na godzinę.

Pogoda na jutro - czwartek, 08.07

Pogoda na jutro: na pogodną aurę będziemy mogli liczyć na wschodzie i południowym wschodzie kraju. W pozostałych regionach zachmurzenie okaże się umiarkowane i duże z przelotnym deszczem do 15 l/mkw. oraz burzami z gradem i opadami do 40 l/mkw. Burze mogą być silne szczególnie na Śląsku i Ziemi Łódzkiej. Temperatura wyniesie maksymalnie od 22 st. C na Wybrzeżu, przez 30 st. C w centrum kraju, po nawet 35 st. C w Małopolsce. Wiatr będzie południowo-wschodni, tylko na zachodzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Najsilniej powieje w burzach, nawet do 80-100 km/h.

Pogoda na czwartek 08.07
Pogoda na czwartek 08.07tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w czwartek 08.07

Wilgotność powietrza w czwartek 08.07 będzie najwyższa na Pomorzu. W całym kraju pogoda będzie niekorzystnie wpływać na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 08.07
Warunki biometeorologiczne w czwartek 08.07tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimalnie 21 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie, po południu pojawi się więcej chmur kłębiastych, a dopiero wieczorem możliwy jest przelotny deszcz i burza. Temperatura sięgnie maksymalnie 32 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno, przelotne opady deszczu, początkowo możliwa jest burza. Termometry pokażą minimalnie 17 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami możliwy jest deszcz, a także burza z opadami do 30 l/mkw. Temperatura wyniesie maksymalnie 22 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w burzach jego prędkość wzrośnie do 90 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1020 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno, spodziewane są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 15 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami deszcz, możliwa burza z opadami do 30 l/mkw. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia 24 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w burzach silny do 90 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami, możliwe są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy minimalnie 15 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami deszcz, możliwa burza z opadami do 30 l/mkw. Termometry pokażą maksimum 26 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, a w burzach silny do 90 km/h. Ciśnienie w południe dojdzie do 1004 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura wyniesie minimalnie 20 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 991 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane, pod wieczór duże z opadami deszczu i burzą. Termometry pokażą 35 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie w południe dojdzie do 990 hPa.

Autor: kw/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości