Najnowsze

Pogoda na jutro: czwartek lokalnie przyniesie deszcz. Do 25 stopni

Najnowsze

Pogoda na noc 21/22.07
Pogoda na noc 21/22.07tvnmeteo.pl
wideo 2/5

Pogoda na jutro: czwartek 22.07 zapowiada się na ogół pogodnie, choć będą miejsca, gdzie może spaść przelotny deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie od 22 do 25 stopni Celsjusza.

Na pogodę w Polsce w ciągu kolejnej doby będzie wpływać rozległy wyż, który powoli przesuwa się z zachodu do centrum kontynentu. Dzięki temu w czwartek (oraz w piątek i sobotę) będzie słonecznie i pogodnie, a słaby, przelotny deszcz może padać tylko lokalnie. Jednocześnie zacznie do nas napływać coraz cieplejsze powietrze i dlatego koniec tygodnia będzie upalny.

Pogoda na noc 21/22.07

Pogoda na noc: będzie na ogół pogodnie, a słaby, przelotny deszcz może spaść tylko na Podlasiu i w Tatrach. Temperatura minimalna wyniesie od 10 stopni Celsjusza w Suwałkach do 16 st. C w Warszawie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu.

Pogoda na jutro - czwartek, 22.07

Pogoda na jutro: czwartek 22.07 zapowiada się pogodnie niemal w całej Polsce, ale lokalnie, zwłaszcza na zachodzie oraz w Małopolsce, na Podkarpaciu i w Sudetach, możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C w Krakowie do 25 st. C w Warszawie i Zielonej Górze. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

Pogoda na czwartek 22.07
Pogoda na czwartek 22.07tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w czwartek, 22.07

Wilgotność powietrza w czwartek utrzyma się na przeważającym obszarze kraju w granicach 50 procent. W całym kraju odczujemy ciepło, a warunki biometeo będą korzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 22.07
Warunki biometeorologiczne w czwartek 22.07tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 16 st. C. Wiatr będzie słaby, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie, nie będzie padać. Temperatura maksymalna osiągnie 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Gdańsk

Zapowiada się pogodna noc. Na termometrach zobaczymy minimalnie 14 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. O północy barometry wskażą 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Gdańsk

Czwartek będzie pogodny i bez opadów. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 1019 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, nadciągnie z północnego zachodu. O północy barometry pokażą 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Będzie na ogół pogodnie, ale możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura dojdzie do 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie będzie stabilne, w południe barometry wskażą 1007 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie, nie powinno padać. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Czwartek okaże się na ogół pogodny i bez opadów. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie wyniesie o północy 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie, ale niewykluczony jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa.

Autor: //dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości