Najnowsze

Pogoda na dziś: zagrzmi w wielu regionach kraju, od 22 do 29 stopni

Najnowsze

Pogoda na noc 24/25.06TVN Meteo
wideo 2/5

Piątek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu i burz. Podczas wyładowań może spaść do 40 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 29 stopni Celsjusza.

W piątek należy spodziewać się umiarkowanego i dużego zachmurzenia, któremu będą towarzyszyć przelotne opady deszczu do 10 litrów wody na metr kwadratowy. W północnych, wschodnich i południowych regionach pojawią się burze z gradem oraz opadami deszczu do 40 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 22 stopni Celsjusza na Pomorzu i Kujawach, przez 24 st. C w centrum kraju, do 29 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr będzie zachodni i północno-zachodni, tylko na wschodzie południowy. Tam, gdzie zagrzmi, powieje silniej, w porywach do 90 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Gorąco, a także wysoka wilgotność powietrza sprawią, że w piątek możemy czuć się bardzo źle. Pogoda będzie miała duży wpływ na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w piątek 25.06TVN Meteo

Pogoda Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu. Możliwa burza z opadami do 30 l/mkw. Temp. maks. 25 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, w burzy silny do 80 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1001 hPa.

Pogoda Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu. Możliwa burza z opadami do 20 l/mkw. Temp. maks. 22 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, w burzy silny do 80 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1015 hPa.

Pogoda Poznań

Zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu. Temp. maks. 23 st. C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1005 hPa.

Pogoda Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu. Temp. maks. 24 st. C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1001 hPa.

Pogoda Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu. Możliwa burza z opadami do 20 l/mkw. Temp. maks. 25 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, w burzy silny do 80 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 988 hPa.

Autor: ps/map / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości