Najnowsze

Pogoda na dziś: wtorek będzie deszczowy, miejscami zagrzmi

Najnowsze

[object Object]
Pogoda na wtorek 03.08tvnmeteo.pl
wideo 2/3

Pogoda na dziś zapowiada się następująco: wtorek 03.08 przyniesie nam deszcz, a miejscami także burze. Podczas wyładowań może intensywnie padać. Termometry pokażą od 20 do 25 stopni.

Pogoda na dziś zapowiada się następująco: na niebie wystąpi umiarkowane i duże zachmurzenie kłębiaste. Pojawią się także przelotne opady deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Na południu kraju wystąpią są burze, w górach niewykluczone są opady do 30 l/mkw. Jedynie w pasie od Ziemi Gorzowskiej przez Wielkopolskę, Ziemię Łódzką po Lubelszczyznę nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20 stopni Celsjusza na Wybrzeżu Gdańskim, przez 24 st. C w centrum kraju, do 25 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Okresami może wiać silniej, a w czasie burz osiągać prędkość do 90 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne we wtorek, 03.08

Na krańcach północnych i południowych kraju wilgotność powietrza sięgnie ponad 80 procent. Odczuwać będziemy komfort termiczny, jedynie na północy zrobi się chłodno. Biomet będzie zróżnicowany - najpierw neutralne, a potem niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 03.08
Warunki biometeorologiczne we wtorek 03.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Na niebie pojawi się małe i umiarkowane zachmurzenie, wzrastające do dużego. Może pojawić się przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Okresami może być dość silny. Ciśnienie w południe wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozowane jest umiarkowane i duże zachmurzenie. Może przelotnie padać. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami może być dość silny. W południe ciśnienie osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie, które wzrośnie do dużego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu, ale okresami porywy mogą dość silne. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pojawi się umiarkowane zachmurzenie, które wzrośnie do dużego. Przelotnie popada, może zagrzmieć. Temperatura maksymalna sięgnie 23 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Na niebie pojawi się umiarkowane zachmurzenie, wzrastające do dużego. Prognozowane są przelotne opady deszczu, mogą pojawić się burze. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z zachodu. Okresami, szczególnie podczas burz, może silniej wiać. W południe ciśnienie sięgnie 987 hPa.

Autor: kw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości