Najnowsze

Pogoda na dziś: wiele deszczowych i burzowych regionów, do 23 stopni

Najnowsze

[object Object]
Prognoza pogody na czwartek 27.08tvnmeteo.pl
wideo 2/4

Burze lokalnie będą nam towarzyszyć również w czwartek. Zrobi się chłodniej, termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr.

W czwartek pogodnie będzie jedynie na południu Polski. Dla pozostałych regionów kraju synoptycy prognozują przelotne opady deszczu. Dodatkowo w północnej części kraju spodziewane są burze z opadami do 20 litrów na metr kwadratowy. Temperatura wyniesie od 18 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, porywisty, do 60 kilometrów na godzinę, a w porywach burzowych może rozpędzić się nawet do 90 kilometrów na godzinę. Powieje z zachodu.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie około 60-70 procent. Mieszkańcy północnych regionów odczują chłód, a pozostali komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się w większości kraju niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 27.08
Warunki biometeo w czwartek 27.08tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Możliwe są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 60 kilometrów na godzinę. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 997 hPa.

Pogoda Poznań

Przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 60 km/h, powieje z zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 1000 hPa.

Pogoda Gdańsk

Przelotny deszcz lub burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Zachodni wiatr będzie dość silny, w porywach burzowych osiągnie do 90 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1005 hPa.

Pogoda Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą 23 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 998 hPa.

Pogoda Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 985 hPa.

Autor: ps/dd,aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Erik Witsoe/Unsplash

Pozostałe wiadomości