Najnowsze

Pogoda na dziś: upalny i słoneczny dzień

Najnowsze

Prognoza pogody na czwartek 17.06
Prognoza pogody na czwartek 17.06tvnmeteo.pl
wideo 2/16

Czwartek upłynie pod znakiem słonecznego nieba i wysokiej temperatury. Miejscami termometry mogą pokazać nawet 32 stopnie Celsjusza. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Dzień zapowiada się słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 24 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 31 st. C na Nizinie Szczecińskiej i 32 st. C na Ziemi Lubuskiej. Z kierunku południowo-wschodniego i wschodniego będzie wiać słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza na przeważającym obszarze Polski osiągnie poniżej 50 procent. W całym kraju pogoda będzie odczuwalna jako upalna, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 17.06
Warunki biometeo w czwartek 17.06tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Słonecznie. Temp. maks. 28 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie będzie się wahać, w południe 1021 hPa.

Pogoda Kraków

Słonecznie. Temp. maks. 27 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie będzie się wahać, w południe 989 hPa.

Pogoda Poznań

Słonecznie. Temp. maks. 30 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1007 Pa.

Pogoda Warszawa

Słonecznie. Temp. maks. 27 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie będzie się wahać, w południe 1008 hPa.

Pogoda Wrocław

Słonecznie. Temp. maks. 30 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1002 hPa.

Autor: kw,ps / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości