Najnowsze

Pogoda na dziś: trochę mniej deszczu, trochę mniej burz

Najnowsze

[object Object]
Pogoda na wtorek 23.06TVN Meteo
wideo 2/13

Podobnie jak w poprzednich dniach, tak i we wtorek w większości kraju wystąpią opady deszczu i burze, ale te zjawiska nie będą już tak intensywne. Będą miejsca, w których niebo się rozpogodzi, a temperatura sięgnie maksymalnie 23 stopni Celsjusza.

We wtorek pogodny będzie tylko zachód kraju. W innych częściach Polski przelotnie popada, a ponadto wystąpią burze z opadami deszczu rzędu 5-30 litrów wody na metr kwadratowy oraz z opadami gradu. Termometry wskażą od 19 stopni Celsjusza nad Zatoką Gdańską do 23 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej.

Biomet we wtorek

Tylko na zachodzie, który zostanie ominięty przez burze, biomet nie będzie pogarszał samopoczucia. Wilgotność powietrza wyniesie od 50 procent na zachodzie do 70 proc. na wschodzie Polski. Odczujemy komfort termiczny.

Warunki biometeo we wtorek 23.06
Warunki biometeo we wtorek 23.06TVN Meteo

Pogoda Warszawa

Rano pogodnie. Po południu przelotny deszcz lub burza. Temperatura maksymalna 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90 km/h, północny. Ciśnienie po południu wyniesie 1006 hPa, będzie się wahać.

Pogoda Poznań

Rano pogodnie. Po południu przelotny deszcz. Temp. maks. 22 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie po południu wyniesie 1012 hPa, będzie się wahać.

Pogoda Gdańsk

Rano pogodnie. Po południu przelotny deszcz. Temp. maks. 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie po południu wyniesie 1020 hPa, będzie się wahać.

Pogoda Wrocław

Pogodnie. Temp. maks. 23 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie po południu wyniesie 1007 hPa, będzie się wahać.

Pogoda Kraków

Rano pogodnie. Po południu przelotny deszcz lub burza. Temp. maks. w dzień 22 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, w porywach burzowych powieje z prędkością do 90 km/h, z północy. Ciśnienie po południu wyniesie 991 hPa, będzie się wahać.

Autor: map,ps/ja / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości