Najnowsze

Pogoda na dziś: środa z opadami deszczu, lokalnie wystąpią burze

Najnowsze

Pogoda na środę 4.08tvnmeteo.pl
wideo 2/3

Pogoda na dziś: środa 4.08 przyniesie opady deszczu, a miejscami też wystąpią burze. Towarzyszyć im będą porywy wiatru do 90 kilometrów na godzinę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 stopnie.

Pogoda na dziś, czyli środę 4.08, zapowiada się następująco: zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, okresami wystąpią opady deszczu do 15 litrów wody na metr kwadratowy. Na południowym wschodzie i wschodzie kraju możliwe są burze z opadami rzędu 30 l/mkw. Na termometrach zobaczymy od 20 stopni Celsjusza na Kaszubach i w centrum kraju do 24 st. C na Podkarpaciu. Powieje południowy wiatr, jedynie na północy będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny. Ten towarzyszący burzom rozpędzi się 90 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo na środę 4.08

Najwyższą wilgotność w środę odnotujemy na południowym wschodzie Polski - tam przekroczy wartość 80 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w środę 4.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, okresami spadnie deszcz, możliwa burza. Temperatura wyniesie maksymalnie 21 st. C. Wiatr powieje z kierunków południowych, będzie słaby i umiarkowany, a w burzy silny. Ciśnienie w południe osiągnie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Utrzyma się umiarkowane i duże zachmurzenie, możliwy jest przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Wiatr powieje z kierunków wschodnich, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W środę zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, okresami można spodziewać się deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Wiatr powieje z kierunków południowych i wschodnich, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe sięgnie 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Środa przyniesie umiarkowane i duże zachmurzenie, a okresami deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie 21 st. C. Wiatr powieje z kierunków południowych, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 997 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami deszcz, niewykluczona jest burza. Temperatura wyniesie maksimum 21 st. C. Z kierunków południowych i wschodnich powieje słaby i umiarkowany wiatr. W burzy będzie silny. Ciśnienie w południe sięgnie 986 hPa.

Autor: dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: shuterstock

Pozostałe wiadomości