Najnowsze

Pogoda na dziś - środa 22 września. Niebo zasnują chmury, na termometrach do 17 stopni

Najnowsze

Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 22.09

Pogoda na dziś upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie od 9 do 17 stopni Celsjusza. Miejscami popada deszcz.

Na środę synoptycy prognozują duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Na południu i lokalnie w centrum kraju spadnie deszcz o sumie 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 13 st. C w centrum kraju, do 17 st. C na Pomorzu Zachodnim. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Warunki biometeo w środę 22.09

W środę wilgotność powietrza wyniesie w granicach 60-70 procent. W całym kraju będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne na południowym zachodzie kraju, a w pozostałych regionach - neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami, temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Będzie pochmurno z rozpogodzeniami, rano możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Północny wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami, temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 15 st. C. Północny wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami, temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu, termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

 anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Robson90 / Shutterstock

Pozostałe wiadomości