Pogoda na dziś - środa, 15 września. Słonecznie w wielu miejscach. Lokalnie możliwe są burze

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś: środa 15.09 przyniesie sporo słońca w wielu regionach kraju. Będzie ciepło, termometry pokażą miejscami nawet 26 stopni Celsjusza. Lokalnie mogą pojawić się burze.

Pogoda na dziś, środę 15.09, przyniesie sporo słońca. Jedynie na zachodzie możemy spodziewać się małego zachmurzenia, wzrastającego stopniowo do dużego. Na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej po południu może popadać przelotny deszcz do 5-10 litrów wody na metr kwadratowy, możliwe są burze. Termometry pokażą od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 24 st. C w centrum kraju, do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, na zachodzie okresami może powiać dość silnie, w burzach rozpędzając się do 80 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w środę 15.09

Na przeważającym obszarze wilgotność powietrza osiągnie 60 procent. W większości kraju odczujemy ciepło. Warunki biometeorologiczne w środę okażą się korzystne tylko we wschodnich regionach Polski.

Warunki biometeo w środę 15.09
Warunki biometeo w środę 15.09tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 23 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hektopaskali, będzie spadać.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Słonecznie, po południu możemy spodziewać się większej ilości chmur. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1016 hPa, będzie spadać.

Pogoda na dziś - Poznań

Utrzyma się małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie maksymalnie 25 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1004 hPa, będzie spadać.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wzrośnie do 26 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe dojdzie do 1000 hPa, będzie spadać.

Pogoda na dziś - Kraków

Przed nami słoneczny dzień. Na termometrach zobaczymy do 25 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie w południe dojdzie do 989 hPa, będzie spadać.

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: FLASHBYDGOSZCZ/Kontakt 24

Pozostałe wiadomości