Najnowsze

Pogoda na dziś: spadnie śnieg, powieje silniej

Najnowsze

[object Object]
Pogoda na noc 12/13.02tvnmeteo.pl
wideo 2/18

Sobota w większości kraju upłynie pod znakiem chmur, opadów śniegu i silnego wiatru. Na termometrach zobaczymy od -7 do 0 stopni Celsjusza.

W sobotę na niebie pojawi się sporo chmur, ale i większe przejaśnienia. W większości kraju prognozowane są opady śniegu rzędu 1-5 centymetrów. Opady nie wystąpią tylko na krańcach zachodnich. Zrobi się ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od -7 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez -2 st. C w centrum kraju, do 0 st. C na Wybrzeżu. Powieje z północnego zachodu, a wiatr będzie słaby i umiarkowany. Okresami jego porywy mogą być silniejsze i osiągać do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne

Największa wilgotność powietrza pojawi się w południowo-wschodnich regionach kraju. Odczujemy zimno i wilgotno. Warunki biometeorologiczne w większości Polski będą neutralne, jedynie na południowym wschodzie niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 13.02
Warunki biometeorologiczne w sobotę 13.02tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -2 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami jego porywy mogą być dość silne. W południe na barometrach zobaczymy 1017 hPa.

Pogoda Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Wiatr z północnego zachodu będzie słaby i umiarkowany, okresami jego porywy mogą być silniejsze. W południe barometry pokażą 1034 hPa.

Pogoda Poznań

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Okresami jego porywy mogą być dość silne. Ciśnienie w południe osiągnie 1025 hPa.

Pogoda Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie -4 st. C. Na ogół słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu, okresami jego porywy mogą być silniejsze. W południe na barometrach zobaczymy 1021 hPa.

Pogoda Kraków

Zachmurzenie duże, przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -6 st. C. Wiatr z północnego zachodu będzie słaby i umiarkowany, ale okresami może przybierać na sile. Ciśnienie w południe wyniesie 1006 hPa.

Autor: kw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości