Pogoda na dziś: spadnie do kilku centymetrów śniegu

[object Object]
Pogoda na noc 08/09.02tvnmeteo.pl
wideo 2/18

We wszystkich regionach kraju we wtorek wystąpią opady śniegu. Będzie mroźno. Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

We wtorek spodziewane opady śniegu, jednak będą na ogół mniejsze niż nocą i w poniedziałek. Nie powinno spaść więcej niż do 1-5 centymetrów. Temperatura maksymalna wyniesie od -10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do -5 st. C na Rzeszowszczyźnie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, o kierunku północno-wschodnim.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza zmaleje, znajdzie się na poziomie od 60 do 70 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 09.02
Warunki biometeorologiczne we wtorek 09.02tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Okresami opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego wschodu. Ciśnienie po południu osiągnie 990 hPa.

Pogoda Poznań

Okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie -7 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z północnego wschodu. Po południu barometry wskażą 995 hPa.

Pogoda Gdańsk

Okresami dość intensywne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie -6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego wschodu. Po południu barometry pokażą 1007 hPa.

Pogoda Wrocław

Okresami opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie po południu osiągnie 990 hPa.

Pogoda Kraków

Okresami opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu. Po południu na barometrach zobaczymy 976 hPa.

Autor: kw,ps / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości