Pogoda na dziś: spadnie deszcz i silnie powieje

[object Object]
Pogoda na niedzielę 02.02tvnmeteo.pl
wideo 2/16

Niedziela w całym kraju upłynie z opadami deszczu. Termometry pokażą do 9 stopni Celsjusza. Będzie wiał silny wiatr, w porywach rozpędzając się do 70 kilometrów na godzinę.

W niedzielę okresami spadnie deszcz, który od północy zamieniać się będzie w opady przelotne. Temperatura osiągnie maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach jego maksymalna prędkość wyniesie 70 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Największą wilgotność odnotujemy na południu kraju, przekroczy 90 procent. Będzie spadać w kierunku północnym do 70 proc. Warunki biometeo będą niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę 2.02
Warunki biometeo w niedzielę 2.02tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Pojawią się opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 992 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Pojawią się przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie do 60 km/h, powieje z zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 995 hPa.

Pogoda Gdańsk

Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotnie popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 70 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 998 hPa.

Pogoda Wrocław

Pochmurno. Okresami popada deszcz. Na termometrach zobaczymy 9 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny zachodni wiatr, w porywach jego prędkość osiągnie maksymalnie 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 994 hPa.

Pogoda Kraków

Pochmurno i deszczowo. Temperatura wzrośnie do 8 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 983 hPa.

Autor: dd,ps / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości