Najnowsze

Pogoda na dziś: sobota z lokalnymi burzami, maksymalnie 26 stopni

Najnowsze

[object Object]
Prognoza pogody na sobotę 10.07tvnmeteo.pl
wideo 2/3

Pogoda na dziś zapowiada się z mniejszą ilością burz, odpoczniemy od upału. Termometry pokażą od 22 do 26 stopni Celsjusza. Wyładowania atmosferyczne pojawią się tylko w części kraju.

Pogoda na dziś: sobota w północnych i wschodnich regionach kraju przyniesie zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Na wschodzie spodziewamy się burz. Może w nich spaść do 30 l/mkw. W pozostałych regionach sobota będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 22 stopni Celsjusza na Pomorzu, przez 24 st. C w centrum kraju, do 26 st. C na Podkarpaciu. Powieje południowo-zachodni i zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W burzach stanie się silny, rozpędzając się do 90 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 09.07

Najwyższą wilgotność powietrza w ciągu dnia odnotujemy na północy kraju - około 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowo-zachodnim do 60 proc. Na północy Polski odczujemy komfort termiczny, natomiast w centrum i na południu ciepło. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na północy i wschodzie, a w pozostałej części kraju neutralne.

Warunki biometeo w sobotę 10.07
Warunki biometeo w sobotę 10.07tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - Warszawa

Sobota będzie pogodna. Jednak po południu pojawi się więcej chmur kłębiastych. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie wyniesie w południe 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Prognozowane jest umiarkowane i duże zachmurzenie, niewykluczone są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe dojdzie do 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zapowiada się na ogół pogodny dzień. Po południu pojawi się więcej chmur kłębiastych. Z nich może popadać przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Sobota będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Czeka nas pogodna sobota. Termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa osiągnie 991 hPa.

Autor: //dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości