Najnowsze

Pogoda na dziś: sobota bez burz, za to z przelotnym deszczem

Najnowsze

Prognoza pogody na sobotę 21.08
Prognoza pogody na sobotę 21.08tvnmeteo.pl
wideo 2/3

Pogoda na dziś w części kraju zapowiada się deszczowo. Opady będą jednak niewielkie i o przelotnym charakterze. Termometry pokażą maksymalnie od 20 do 26 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: na niebie pojawi się małe i umiarkowane zachmurzenie. W północnych i wschodnich regionach Polski chwilami chmur może być więcej - z nich przelotnie popada deszcz o sumie do 5 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie od 20 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Kaszubach, przez 23 st. C w centrum kraju, do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu i północno-zachodu.

Warunki biometeo w sobotę 21.08

Największa wilgotność powietrza pojawi się na północy, wschodzie i południowym wschodzie Polski. Odczuwać będziemy ciepło lub komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane - w zachodniej części kraju pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie, na wschodzie biomet ma być neutralny.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 21.08
Warunki biometeorologiczne w sobotę 21.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wystąpi umiarkowane i przejściowo duże zachmurzenie, niewykluczone są słabe i przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pojawi się umiarkowane zachmurzenie. Przejściowo chmur może być więcej, z nich prognozowane są słabe i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 20 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Niebo pokryje się małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie 24 st. C. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pojawi się małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W południe barometry wskażą 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Niebo będzie zasnute umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 991 hPa.

Autor: kw//rzw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości