Pogoda na dziś: sobota na ogół pogodna, od 15 do 21 stopni

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Prognoza pogody na dziś 04.09

Pogoda na dziś: sobota 4.09 zapowiada się na ogół z małym zachmurzeniem. Lokalnie mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 21 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś przyniesie zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na północnym wschodzie kraju będzie wzrastać do dużego. Tutaj niewykluczone są przelotne opady deszczu do dwóch litrów na metr kwadratowy. Temperatura wyniesie od 15-16 st. C na Suwalszczyźnie, przez 16-18 st. C w centrum i na wschodzie kraju, do 20-21 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy.

Warunki biometeo w sobotę 4.09

Wilgotność powietrza w sobotę utrzyma się w granicach 80 procent. Na przeważającej części kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeo będą korzystne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotę

Pogoda na dziś - Warszawa

Utrzyma się małe i umiarkowane zachmurzenie. Padać nie powinno. Termometry pokażą maksymalnie 16-17 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa i będzie wzrastać.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Na niebie wystąpi umiarkowane i duże zachmurzenie z rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Nad ranem wystąpi ryzyko słabego,, przelotnego deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 15-16 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1021 hPa, będzie wzrastać.

Pogoda na dziś - Poznań

Możemy liczyć na umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18-19 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby. Ciśnienie o północy sięgnie 1008 hPa, będzie wzrastać.

Pogoda na dziś - Wrocław

Sobota przyniesie zachmurzenie umiarkowane. Nad ranem możliwe są zamglenia. Temperatura wyniesie maksymalnie 20-21 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy dojdzie do 1003 hPa, będzie wzrastać.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie będzie umiarkowane. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 18-19 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy dojdzie do 991 hPa i będzie wzrastać.

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jaga_/Kontakt 24

Pozostałe wiadomości