Pogoda na dziś - sobota 02.10. Dużo słońca. W niektórych regionach temperatura wzrośnie do 20 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 02.10

Pogoda na dziś: weekend rozpocznie się pogodną aurą w całej Polsce. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 20 stopni Celsjusza. Pogoda w większości kraju pozytywnie wpłynie na samopoczucie.

W sobotę będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 18 st. C w centrum kraju, do 20 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Z kierunków południowych będzie wiać słaby i umiarkowany, tylko w górach miejscami dość silny wiatr, w porywach rozpędzając się do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w sobotę 02.10

Wilgotność powietrza sięgnie 60-70 procent. Mieszkańcy większości kraju odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne na krańcach wschodnich okażą się neutralne, a poza tym będą korzystne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1007 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje południowo-wschodni, umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Powieje południowy, słaby wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny z przewagą wschodniego. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 990 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/s_bawor

Pozostałe wiadomości