Pogoda na dziś: przelotny deszcz, maksymalnie 10 stopni

[object Object]
Pogoda na poniedziałek 26.04tvnmeteo.pl
wideo 2/18

W poniedziałek należy spodziewać się przelotnego deszczu i miejscami także silniejszego wiatru. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 stopni Celsjusza. W większości kraju pogoda nie wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie.

Poniedziałek upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Miejscami może być silniejszy.

Warunki biometeorologiczne

Największa wilgotność powietrza pojawi się we wschodnich stronach kraju. Odczuwać będziemy chłód. W większości kraju pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie, jedynie za zachodzie biomet będzie neutralny.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 26.04
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 26.04tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie w południe sięgnie 1019 Pa.

Pogoda Kraków

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 989 hPa.

Pogoda Poznań

Zachmurzenie zmienne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. W południe barometry pokażą 1009 hPa.

Pogoda Warszawa

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1006 hPa.

Pogoda Wrocław

Zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1006 hPa.

Autor: kw/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości