Najnowsze

Pogoda na dziś: powieje silniejszy wiatr, do 4 stopni Celsjusza

Najnowsze

Prognoza pogody na niedzielę 27.12
Prognoza pogody na niedzielę 27.12tvnmeteo.pl
wideo 2/12

W niedzielę na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 stopnie Celsjusza. Powieje silniejszy watr, w górach możliwy jest halny.

W niedzielę czeka nas pogodna aura. Termometry pokażą maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiać umiarkowany wiatr, w porywach rozpędzając się do 60 kilometrów na godzinę. W górach możliwy jest halny z porywami do 130 km/h.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w niedzielę znajdzie się na poziomie 60-80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód i wilgoć. Na przeważającym obszarze kraju warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę 27.12
Warunki biometeo w niedzielę 27.12tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie do 45 km/h, południowy. Ciśnienie po południu spadnie do 1000 hPa.

Pogoda Poznań

Pogodnie, na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 50 km/h, południowy. Ciśnienie po południu spadnie do 994 hPa.

Pogoda Gdańsk

Pogodnie, termometry pokażą 1 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 60 km/h, południowy. Ciśnienie po południu spadnie do 1006 hPa.

Pogoda Wrocław

Pogodnie, temperatura wzrośnie do 4 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 50 km/h, południowy. Ciśnienie po południu spadnie do 991 hPa.

Pogoda Kraków

Pogodnie, temperatura wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 35 km/h, południowy. Ciśnienie po południu spadnie do 985 hPa.

Autor: ps/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/GrupaMT

Pozostałe wiadomości