Najnowsze

Pogoda na dziś: powieje silniejszy wiatr, do 14 stopni Celsjusza

Najnowsze

Pogoda na środę 11.03
Pogoda na środę 11.03tvnmeteo.pl
wideo 2/11

Środa upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 stopni Celsjusza.

Synoptycy prognozują pochmurną środę z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu do ośmiu litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę. W strefie brzegowej porywy mogą sięgnąć ponad 70 km/h.

Warunki biometeo

Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na południowym wschodzie i południu Polski, wyniesie około 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku północnym. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne na północy i w pasie centralnym, w pozostałych regionach - niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 11.03
Warunki biometeo w środę 11.03tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Pochmurno z przelotnym deszczem, termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda Kraków

Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 13 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 982 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno z opadami deszczu, termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 998 hPa.

Pogoda Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

Pogoda Wrocław

Pochmurno i opady deszczu, na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Autor: anw/map / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości