Najnowsze

Pogoda na dziś: powieje silniejszy wiatr, do 11 stopni Celsjusza

Najnowsze

[object Object]
Pogoda na wtorek 22.12tvnmeteo.pl
wideo 2/7

We wtorek należy spodziewać się opadów deszczu, a miejscami deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 11 stopni Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr, w górach do 100 kilometrów na godzinę.

Wtorek będzie pochmurny. Należy spodziewać się opadów deszczu do 5-15 litrów wody na metr kwadratowy, przemieszczających się z zachodu w głąb kraju. Na Suwalszczyźnie i w górach wystąpi deszcz ze śniegiem. W szczytowych partiach gór może spaść do 5-10 centymetrów śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 8 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr z kierunków południowych będzie umiarkowany i dość silny - w porywach rozpędzi się do 50-80 kilometrów na godzinę. W górach będzie osiągać prędkość powyżej 100 km/h.

Warunki biometeorologiczne

W całym kraju wilgotność powietrza będzie bardzo wysoka - wyniesie około 90 procent. Zrobi się wilgotno, chłodno i wietrznie. Biomet będzie niekorzystny.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 22.12
Warunki biometeorologiczne we wtorek 22.12tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Pochmurno z opadami deszczu, termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Południowy wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 50 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu, na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Powieje południowy, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 50-70 kilometrów na godzinę. W południe ciśnienie osiągnie 1005 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno z opadami deszczu, temperatura dojdzie do 10 st. C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach do 50-70km/h. W południe barometry pokażą 997 hPa.

Pogoda Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu, temperatura w najcieplejszym momencie osiągnie 11 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach powieje z prędkością do 50-70 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa.

Pogoda Kraków

Pochmurno z opadami deszczu, termometry pokażą najwyżej 7 st. C. Z południowego zachodu powieje wiatr umiarkowany i dość silny, który w porywach rozpędzi się do 50-70 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa.

Autor: kw//rzw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości